Zrnková káva qualita CREMA 1 kg

Akce
359 Kč –17 %
zrnkova kava bongusto caffe qualita crema triestecity new min
359 Kč –17 % 299 Kč
Skladem

Kávová směs qualita CREMA je vyrobena ze směsi kávových zrn Arabica (60%) a kávy Robusta (40%). Velmi krémová a intenzivní chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávová směs qualita CREMA je vyrobena ze směsi kávových zrn Arabica (60%) a kávy Robusta (40%). Velmi krémová a intenzivní chuť. Vakuově baleno.

Samotná káva pochází z výběrových plantáží Brazílie, Laosu a Etiopie, kde se v současnosti pěstuje nejkvalitnější arabica a robusta. Naše káva je pražená v Itálii způsobem, který dodává výraznou chuť vyvolávající postupně v ústech téměř pocit sametu po dlouhou dobu, přičemž zůstává sladká a hořká zároveň a vyvolá tak koncert pocitů a chutí ještě dlouho poté.

Arabica se u nás praží při teplotě 200 stupňů (vyšší teplotě než robusta), dodává kávě chuť a jemnost, pro naše směsi používáme odrůdu arabicy vypěstovanou v Brazílii, která je na rozdíl od drtivé většiny světové produkce čokoládově sladká a nikoliv kyselá. Robusta zase kávě dodává kofein a "tělnatost", používáme odrůdu vypěstovanou v Laosu, kde je momentálně nejkvalitnější na světě, případně z Etiopie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Země původu: Brazílie, Laos, Etiopie
Pražírna: Trieste/Bongusto (Itálie - Terst)
Složení směsi: 60% Arabica / 40% Robusta
Balení: Vakuově baleno
Množství: 1 kg